Liepājas baptistu Ciānas draudze

Elīnas vēstule

Sveiki!

Mani sauc Elīna. Man ir 23 gadi un esmu Jelgavas Baptistu draudzē. Es rakstu, lai īsumā padalītos ar to, kādā misijas darbā Dievs mani ir aicinājis doties.

Šī gada Novembrī vismaz uz vienu gadu es došos uz Malmö, Zviedrijā, lai tur sadarbībā ar vietējo zviedru vasarsvētku draudzi un internacionālo bezpeļņas organizāciju Students For Christ Europe uzsāktu veidot kristīgo studentu ministriju un aizsniegtu studentu sirdis ar Jēzus mīlestību. Zviedrija ir viena no vissekulārākajām valstīm pasaulē un Malmö reģions ir viens no vissekulārākajiem reģioniem Zviedrijā. Malmö dzīvo mazāk kā 1% kristiešu un šobrīd šajā pilsētā nav nevienas kristīgās studentu grupas, kas spētu aizsniegt 72 000 studējošo universitātes studentu šajā reģionā. Pļaujamā ir daudz bet strādnieku maz, tāpēc vajadzība uz turieni doties ir ļoti liela.
Pagājušajā gadā Dievs mani uzrunāja doties tieši šajā misijā uz Malmö, taču degsme aizsniegt savus vienaudžus ar Jēzus mīlestību manī ir jau pāris gadus. Četrus gadus es esmu aktīvi darbojusies SFC ministrijā Māstrihtā, Nīderlandē, redzējusi to, kā Dievs šo ministriju lieto, un kā caur to mana un daudzu citu studentu dzīves tikušas radikāli mainītas, iepazīstot Jēzu un augot attiecībās ar Viņu. Zinu, ka Dievam ir brīnišķīgs plāns arī Malmö, Zviedrijā, un ka arī tur caur šo SFC grupu Dievs darīs lielas lietas.

Lai es kopā ar vēl četriem SFC komandas biedriem uz Malmö varētu doties jau oktobra beigās, man ļoti svarīgs un nepieciešams ir apkārtējo atbalsts, tāpēc meklēju partnerus,kas ar mani vēlētos sadarboties un šo misiju atbalstīt gan ar lūgšanām, gan arī finansiāli. Kā jau daudzās misijas organizācijās, arī šajā misionāriem ir pašiem jāatrod partneri, kuri šo misijas darbu vēlētos atbalstīt finansiāli. Šobrīd no mana ikmēneša budžeta gadam man trūkst vēl 25%, bet ticu, ka Dievs mani ir aicinājis šajā misijā un arī palīdzēs man tur nokļūt.

Labprāt pastāstītu gan par šo misiju, gan sevi pašu ko vairāk, tāpēc ja arī Jums ir svarīgi, lai par Jēzu tiktu stāstīts visās tautās, un ja Dievs arī Jūsu sirdi ir uzrunājis, tad es būtu ļoti priecīga dzirdēt no Jums atpakaļ.

Ja ir interese, šeit ir iespējams atrast vairāk informāciju par šo misiju un organizāciju Students for Christ angļu valodā –>
http://thebridge.sfceurope.org/
http://www.sfceurope.org/

Kristū,

Elīna Ūbele

Sazināties ar Elīnu vari, rakstot uz e-pastu: elina_ubele@inbox.lv