top of page

PIRMO REIZI PIE MUMS?!

Daži no iemesliem, kāpēc cilvēkiem grūti ieiet baznīcā dievkalpojuma laikā ir: es nezinu, kas tur notiek; es nezinu kā uzvesties; es nezinu kā mani tur sagaidīs!

 

Laipni lūdzam Liepājas baptistu Ciānas draudzē!

KAS ŠEIT NOTIEK?

Dievkalpojumā mēs dziedam garīgas dziesmas, lūdzam Dievu, uzklausam Bībeles skaidrojumu no mācītāja, dalāmies ar to, ko Dievs mūsu dzīvēs darījis. Dažreiz, pēc dievkalpojuma, mūsu baznīcā tiek organizēta kafejnīca, kuru var apmeklēt jebkurš. Tā ir vieta sarunām neformālā atmosfērā.

KĀ UZVESTIES?

Baptistu draudzēs nav noteiktas liturģijas, līdz ar to nav stingru uzvedības noteikumu. Pietiks, ka ievērosiet vispārpieņemtās pieklājības normas. Ieejot telpā noņemam cepuri, neesam skaļi - tas arī viss. Dievkalpojuma laikā visu priekšā pateiks dievkalpojuma vadītājs vai mācītājs.

KAS MANI SAGAIDĪS?

Mūsu draudzē pie ārdurvīm būs kāds no diakoniem. Viņš pieklājīgi sasveicināsies ar jums un, ja nepieciešams, paskaidros, kur apsēsties. Dievkalpojuma laikā jūs neviens netraucēs. Pēc dievkalpojuma var būt, ka kāds no draudzes pieies pie jums, sasveicināsies, uzaicinās uz draudzes kafejnīcu. Tas notiks korekti, bez uzbāzības, tā, lai jūs justos ērti arī atteikt.

UZ TIKŠANOS DRAUDZĒ!
bottom of page