top of page

SVĒTDIENAS SKOLA

SVĒTDIENAS SKOLA

Svētdienas skolas nodarbības notiek katru svētdienu dievkalpojuma laikā.


Nodarbības bērniem notiek divās vecuma grupās:

  • jaunākā grupiņā bērni no 3 līdz 7 gadiem,

  • vecākā grupiņā bērni no 7 līdz 12 gadiem.

Šogad jaunākā grupa svētdienskolas nodarbībās tiksies ar Lāčuku, kurš dzīvo somā. Jā, jā, somā! Un viņam ir ļoti daudz piedzīvojumu un pārdzīvojumu, kuros viņš vēlas dalīties ar bērniem. Bērni varēs palīdzēt Lāčukam saprast, kā rīkoties, kad esi bēdīgs, vai arī, kad kāds tevi sāpina vai otrādi – kad kādu sāpini tu un īsti nezini, kā izlīgt. Vai arī, kad esi nobijies un gribas paslēpties zem segas un nekad, nekad nelīst ārā. Bieži vien kopā secināsim, ka varam lūgt Dievam palīdzību vai piedošanu un uzticēties, ka Viņš dos gudrību, iedrošinās un pasargās.

Lielajā grupā mācīsimies nopietnas lietas:
1. pusgadā mēģināsim vairāk izprast Jēzus mācīto lūgšanu “Mūsu Tēvs debesīs”, ko nozīmē katra no lietām, ko šajā lūgšanā sakām Dievam;


2. pusgadā pievērsīsimies 10 baušļiem, tiem pašiem, ko Dievs deva Mozum un lika mācīt tautai.

Un, turpinot iepriekšējā gada tradīciju, katra mēneša pēdējā svētdienā svinēsim svētdienskolas bērnu dzimšanas un vārda dienas. Šajās svētdienās mūs sagaida jautrība, spēles un gards cienastiņš. Un prieks, ka katru šādu ballīti vadīs kādi draudzes jaunās paaudzes cilvēki. Līdz ar to varēsim īstenot vienu no mūsu draudzes mērķiem – vienotību.

Vecāki un pārējie mīļi aicināti lūgt par svētdienskolu: par bērniem, par skolotājiem un par mācību.

unnamed.png
bottom of page